GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuringrupp 4593661
nr 459 3661
Figuringrupp
Parian Gustavsberg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], höjd: 37
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 mars 2007
kl 16:51:20
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr